Gratis fotoalbum bij een doorlopende reis- of recreatieverzekering

Begin deze maand is Europeesche Verzekeringen gestart met een nieuwe najaarsactie. Wie een doorlopende reis- of recreatieverzekering afsluit mag een eigen fotoalbum samenstellen ter waarde van € 20,-. Zo kun je al je herinneringen vastleggen in één album.

Fotoalbum cadeau

In deze tijd van het jaar maken veel Nederlanders vakantieplannen om de winterzon of sneeuw op te zoeken. Een goed reis- en/of annuleringsverzekering daarbij afsluiten is niet onverstandig. Iedereen die in de maanden november, december of januari een doorlopende reis- of recreatieverzekering afsluit bij de Europeesche krijgt een fotoalbum van MyPhoto Fun cadeau. Deze kun je zelf samenstellen en heeft een waarde van € 20,-.

Populariteit vakantiefoto’s groeit
“De populariteit van vakantiefoto’s blijft groeien door de toename van mobiele telefoons en digitale camera’s. De komende periode maken veel mensen weer foto’s tijdens wintersport, stedentrips of dagjes uit. Of ze benutten de lange donkere avonden om van alle foto’s van de zomerperiode een onvergetelijk fotoboek te maken. Als reis- en recreatiespecialist helpen wij onze klanten graag om al deze herinneringen in een mooi album vast te leggen,” vertelt Ernst van Donselaar, Hoofd Marketing Europeesche Verzekeringen.

Verzekering op maat bij de Europeesche
Bij Europeesche Verzekeringen is het mogelijk om een verzekering af te sluiten die aan jouw wensen voldoet. Inmiddels hebben zij al bijna 90 jaar ervaring en door het specialisme kunnen zij verzekeringsoplossingen op maat aanbieden.

Deel dit bericht:
  • eKudos
  • NuJIJ
  • TagMos
  • Tipt
  • Brubb
  • MSN Reporter
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
  • RSS
  • Facebook
  • Hyves
  • email link Gratis fotoalbum bij een doorlopende reis  of recreatieverzekering

Gerelateerde berichten

  1. Een gratis wereldreis bij je doorlopende reisverzekering?
  2. Gratis stadsgidsen bij reisverzekeraar Mondial Assistance
  3. Vanaf 2010 gemakkelijker switchen van (reis)verzekeraar

Plaats een reactie

Zoeken

Nieuwsbrief

Loading... Loading...

Laatste reacties

  • mieke: Goedenavond. In juli ben ik naar Suriname gevlogen met de...
  • Redactie: Of de verzekering beter is kunnen wij niet beoordelen,...
  • Redactie: Dat is inmiddels gebeurt.
  • Unigarant: Bij zowel de ANWB als verzekeringsdochter Unigarant is...
  • Adriaan: Ik heb mijn camperverzekering & doorlopende...
  • Rino: Ik heb ook een samengestelde reis geboekt. Ticket via...
  • pavell: Net de handige app van ARAG gedownload voor de iphone (ARAG...
  • Willem: ING heeft mij per mail laten weten dat zij dit soort...
  • Piet van Tienen: Voor vlucht HV984 d.d. 17 juli 2006 vertraging 6...
  • Rogier Franssen: Beste Henk, Dank voor je reactie! Ik dacht...

Polls

Let jij op de rubriek reisbagage bij het afsluiten van een reisverzekering?

Bekijk de resultaten

Loading ... Loading ...