Twitter account Europeesche overgedragen

Twitter 300x300 Twitter account Europeesche overgedragen

Reisverzekering Blog was tot het begin van deze maand eigenaar van het Twitter account ‘Europeesche’.  Maar zoals toegezegd hebben we dit account recentelijk overgedragen aan de Europeesche. We hopen dat Europeesche Verzekeringen het account ook daadwerkelijk zal benutten en volgen hen dan ook graag op Twitter.

Onderzoek wijst uit dat weinig reisverzekeraars actief zijn op Twitter
Uit onderzoek van Reisverzekering Blog in november 2009 bleek dat reisverzekeraars in Nederland niet of nauwelijks gebruik maken van het communicatiemiddel Twitter. Het onderzoek werd gehouden onder vijf grote reisverzekeraars in Nederland.

Reisverzekering Blog draagt Twitter account over
Reisverzekering Blog was in het bezit van het Twitter account ‘Europeesche’, maar Europeesche Verzekeringen had intussen wel de naam ‘DeEuropeesche’ vastgelegd op Twitter. Momenteel zijn er op beide accounts nog geen actuele tweets te vinden, maar we rekenen erop dat de nieuwsberichten zo snel mogelijk volgen.

Snelste nieuwsdienst
Twitter is vandaag de dag een handig middel om te communiceren. Met één bericht kan je in één keer veel mensen bereiken. Mochten sommige mensen nog denken dat Twitter een hype is, niets is minder waar. Het is een snelle en efficiënte manier om te communiceren.
Dat bleek ook afgelopen week toen politici vanuit de Tweede Kamer live verslag deden van een mogelijke kabinetsval. Volgers op Twitter waren als eerste op de hoogte van de ontwikkelingen. Door het gebruik van Twitter voelen kiezers zich meer betrokken bij de politiek en treden politici uit de anonimiteit. Hierdoor bouwen zij een relatie op met de doelgroep. Dit voorbeeld zou ook navolging moeten krijgen door reisverzekeraars.


Gerelateerde berichten

  1. Europeesche Verzekeringen wint Veer voor Beste Reisverzekeraar

Plaats een reactie

Bel ons!

Vragen over reisverzekeringen? Bel ons: 055-5400408 (Op werkdagen, tijdens kantooruren).

Nieuwsbrief

Loading... Loading...

Laatste reacties

  • Redactie: Wilt u toch niet op vakantie maar hebt u wel al geboekt?...
  • Giovanno: Hallo ik heb gisteravond een reis op internet geboekt,...
  • Redactie: Het garant staan is slechts een formulier invullen en...
  • kawa rasul: Hoe lang duurt het antwoord te krijgen als...
  • Sietze: Beste, Door een vetraging (1,5 uur) van mijn KLM vlucht van...
  • Geraud Cruz: Beste mensen, Ik heb ongeveer hetzelfde meegemaakt als...
  • Dr. Bart GJ Knols: Ik steun de woorden van Dhr. Brauns. Er is...
  • E. Brauns: Beste L. Pihl, Wijzelf zijn erg betrokken bij het...
  • L.Pihl: Lees geschrokken de berichten over “dengue” met...
  • Redactie: De informatie komt van de website van EenVandaag. De...

Zoeken

show popup

Nieuw: nu ook reisverzekeringen afsluiten bij Reisverzekeringblog.nl!

Direct bij de specialist: premies vergelijken en reisverzekeringen afsluiten van:

Bellen kan ook: 055 - 540 04 08