Blog

Reizigers naar Bali moeten waakzaam zijn ivm APEC-top

Bijgewerkt op 9 september 2019

Reizigers naar Bali moeten waakzaam zijn ivm APEC-top

Het ministerie van Buitenlandse zaken waarschuwt reizigers naar Bali (Indonesië) om waakzaamheid te betrachten.

Op Bali wordt er van 5 tot 7 oktober 2013 de APEC-top georganiseerd welke door extra veiligheidsmaatregelen kan leiden tot ontwrichting van het openbare leven.

De autoriteiten van de luchthaven Depasar (Ngurah Rai International Airport) hebben aangekondigd dat in verband met deze Apec-top de luchthaven op gezette tijden gesloten wordt voor commerciële vluchten. Mocht je al een vlucht geboekt hebben rond deze dagen dan is het raadzaam om contact op te nemen met de betreffende luchtvaartmaatschappij.

Tevens kunnen er zonder aankondiging demonstraties plaatsvinden. Reizigers naar Bali wordt geadviseerd om demonstraties en samenscholingen te mijden.