Een leuke actie van Mondial Assistance in samenwerking met Perry Sport: wie tussen 4 t/m 23 januari een Doorlopende Reisverzekering afsluit bij Mondial Assistance, krijgt op vertoon van deze polis gratis onderhoud aan ski’s of snowboard bij Perry.
ski en snowboard
Doorlopende Reisverzekering
Indien je regelmatig op vakantie gaat of meer dan 20 dagen wegblijft, is een Doorlopende Reisverzekering meestal voordeliger. Mocht je nu op wintersportvakantie gaan en ga je in de zomer wederom op vakantie, dan ben je al snel meer dan 20 dagen op reis. Een Doorlopende Reisverzekering is dan goedkoper, dan wanneer je voor beide vakanties een Kortlopende Verzekering afsluit. Daarbij ben je tussendoor ook nog eens verzekerd, wanneer je bijvoorbeeld een weekendje weg gaat. Je kunt dan eveneens 24/7 een beroep doen op de Nederlandstalige Alarmcentrale.
…
Voordeel voor zowel nieuwe als bestaande klanten
Iedereen die tussen de genoemde actieperiode een Doorlopende Reisverzekering afsluit inclusief wintersportdekking, kan gebruik maken van deze actie. Maar ook bestaande klanten van Mondial Assistance kunnen profiteren bij Perry Sport. Zij kunnen gebruik maken van speciale klantenkorting op het onderhoud van ski’s of snowboards in de winkels van Perry.
Nieuwe klanten hebben recht op een gratis basisbeurt
Vakantiegangers die in de actieperiode een Doorlopende Reisverzekering bij Mondial Assistance afsluiten hebben recht op het volgende:
- Eén keer een gratis basisbeurt (slijpen en waxen) van ski’s of snowboard t.w.v. € 19,00 (ski’s) of € 32,50 (snowboard).
- Overige verzekerden op de polis hebben recht op 20% korting op onderhoud aan ski’s of snowboard naar keuze.
Verzekerden die een nieuwe verzekering tussen 4 januari en 23 januari 2010 hebben afgesloten mogen tot uiterlijk 31 januari gebruik maken van de actie.
Ontvang 10% extra korting op de premie van een Doorlopende Reisverzekering van Mondial Assistance op Reisverzekeringkorting.nl
Bestaande klanten krijgen 20 procent korting
Bestaande klanten met een Doorlopende Reisverzekering (met wintersportdekking) afgesloten voor 4 januari 2010 kunnen gebruik maken van een speciale klantenkorting in één van de Perry Sport winkels. Alle verzekerden op de polis hebben recht op 20% korting op onderhoud aan ski’s of snowboard naar keuze.
Breng je ski’s of snowboard bijtijds weg voor onderhoud
Houd er rekening mee dat het onderhoud van ski’s en snowboard soms 8 tot 15 dagen kan duren. Breng je wintersportmateriaal daarom tijdig voor je vakantie naar één van de Perry Sport filialen, zodat je optimaal kunt skiën en snowboarden.
Gerelateerde berichten




Loading... 

