
Een bizar ongeluk op de Canarische eilanden heeft het leven gekost aan een Duitse toerist (41). Op Fuerteventura viel een palmboom op twee mannen die in een hangmat lagen.
De Duitse vrienden Marco P. (41) en Martin E. (35) uit Böblingen (Baden-Württemberg) genoten van een mooie vakantiedag op Fuerteventura. Normaal zouden ze een week doorbrengen in het hotel Robinson Club Jandia Playa nabij Morro Jable. Echter de vakantie op het populaire Canarische eiland eindigde voor twee Duitse toeristen in een drama.
De twee lagen te ontspannen in hun hangmat, toen een windvlaag een palmboom deed knakken. Een tien meter hoge boom viel vervolgens op de twee toeristen. Marco was op slag dood, zijn metgezel Martin werd zwaargewond aangetroffen en per helikopter overgebracht naar het hospitaal in Puerto del Rosario.
